kppzp logo
   Polski Zwi您ek P造wacki   |   Polski Komitet Olimpijski   |   Minsterstwo Sportu RP   |   FINA   |   LEN  
pzp logo
Komunikaty Aktualne  |  Wszystkie  |  Archiwum
Dru篡nowe Mistrzostwa 10l i 11l 12l i 13l
Krak闚 11.03.2014r.   11.03.2014

Komisja P造wania po rozpatrzeniu wnisków dopuszcza do startu w Dru篡nowych Mistrzostwach Polski w kategorii 12-to i 13-to latków nast瘼uj帷ych zawodników. Zawodnicy którzy nie posiadaj numeru licencji nie b璠 dopuszczeni do startu.

 

 

 

 

  Nazwisko Imi Kod Klub
1 Kachnowicz Nikola 100104100208 MKP S這wianka Gorzów
2 Koitka Aleksandra 100104100209 MKP S這wianka Gorzów
3 Opa趾a Dominika 100104100218 MKP S這wianka Gorzów
4 Ro熥o Aleksandra 100104100220 MKP S這wianka Gorzów
5 Sukiennicka Dominika 100104100221 MKP S這wianka Gorzów
6 Stala Szymon 100104200234 MKP S這wianka Gorzów
7 Szczepanowski Jakub 100104200235 MKP S這wianka Gorzów
8 Tele郾icki Dawid 100104200237 MKP S這wianka Gorzów
9 Holajn Szymon 103111200064 GTSiK SiKReT Gliwice
10 Suder Tomasz 103111200072 GTSiK SiKReT Gliwice
11 W璕rzyn Jan 103111200073 GTSiK SiKReT Gliwice
12 Hajduga Antoni 103111200117 GTSiK SiKReT Gliwice
13 Pultowicz Karolina 104914100048 UKS Pirania Targówek Warszawa
14 Paku豉 Alicja 104914100051 UKS Pirania Targówek Warszawa
15 Pyczot Pawe 104914200052 UKS Pirania Targówek Warszawa
16 Zawada Maciej 107414200011 UKS Manta Warszawa W這chy
17 Rak Damian 103901200001 KS OSiR Bielawa
18 Drzyzga Damian 103901200001 KS OSiR Bielawa
19 Gromczewska Roksana 103901100003 KS OSiR Bielawa
20 Flisak Emanuela 103901100005 KS OSiR Bielawa
21 Raczewska Emilia 100213100261 MTP Kormoran Olsztyn
22 Karpiel Dominik 102711200107 CSiR MOS D帳rowa Górnicza
23 Walisiewicz Zuzanna 105914100014 UKS Dwójka Sochaczew
24 Bartczak Sebastian 105914200011 UKS Dwójka Sochaczew
25 Reszczy雟ka Adrianna 100116100396 MKP Szczecin
26 Sokó Liwia 100116100398 MKP Szczecin
27 Wo幡iak Joanna 100116100403 MKP Szczecin
28 Foksi雟ka Martyna 100116100445 MKP Szczecin
29 Zaj帷 Maksymilian 100116200610 MKP Szczecin
30 Lepczy雟ka Natalia 104811100009 UKS NKP Bielsko-Bia豉
31 Siemak Wiktoria 104811100036 UKS NKP Bielsko-Bia豉
32 Gilgenast Maciej 100413200073 UKP Jedynka Elbl庵
33 Wojtalewicz Robert 100413200087 UKP Jedynka Elbl庵
34 Borzymek Hubert 104514200026 UKS 307 Warszawa
35 Godlewska Natalia 101514100038 MPKS Orka Ciechanów
36 Ostrowski Jakub 101514200071 MPKS Orka Ciechanów
37 Wi郾iewski Jakub 101514200072 MPKS Orka Ciechanów
38 Pawlak Jagoda 102002100005 WKN Jacques W這c豉wek
39        
40        
41        
42        
43        
44        
45        
46        
47        
48        
49        
50        
Przewodnicz帷y Komisji P造wania PZP
Kazimierz Pieczora